21 marca 2024

Nasze realizacje w 2023 roku

2023 rok za nami. Część naszych realizacji udało nam się udokumentować w ramach filmów i zdjęć, czego efekty mogliście śledzić na bieżąco na naszym profilu. Teraz udostępniamy je w ramach kompilacji w poniższym filmie.

Tak wyglądał u nas 2024 rok:

✅ Poprzedni rok zdecydowanie możemy uznać jako rok mostów. Większość naszych produkcji skupiała się właśnie na wytwarzaniu konstrukcji mostowych. Jesteśmy bardzo dumni z naszych realizacji, które wymagały ogromnego zaangażowania naszych pracowników oraz tego, że nasi klienci deklarowali zadowolenie z naszych usług.

✅ W ramach realizowanego projektu konieczne było poszerzenie zakresu naszej certyfikacji EN 1090 z poziomu EXC3 na EXC4, co zwiększa jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji.

✅ Rozszerzyliśmy produkcję o centrum obróbcze. Wierzymy, że jakość zaczyna się od detali, dlatego nowe centrum obróbcze to inwestycja w technologię, czyli również w satysfakcję naszych klientów. 

✅ Zakończyliśmy rok rozpoczynając ambitne projekty na rynku offshore oraz produkcji kontenerów, które staną się fundamentem dla nowoczesnych hoteli. W nadchodzącym roku staniecie się świadkami pełnego spektrum tych realizacji. 

✅ Zakończenie roku to również czas intensywnego wysiłku w kontekście wdrażania norm ISO 9001, ISO 45001 oraz ISO 14001. Nasza dedykowana ekipa pracuje z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić, że nasze procesy spełniają najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i środowiska. To dla nas ważny krok w kierunku ciągłego doskonalenia i zapewnienia najwyższej jakości usług.

🔴 Bez wątpienia ubiegły rok był dla nas niesamowicie pracowity i pełen wyzwań, które udało nam się z powodzeniem pokonać! 💪

Nie byłoby to możliwe bez niezawodnego zespołu pracowników, którzy swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem wpisali się w rozwój naszej firmy. Dlatego pragniemy serdecznie podziękować każdemu z Was za wkład w nasz wspólny sukces.

Dziękujemy również naszym lojalnym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Dzięki Wam możemy rozwijać się i konsekwentnie dążyć do doskonałości w świadczeniu usług.

Patrząc w przyszłość, z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie nam rok 2024. Mamy nadzieję, że będzie on równie pełen fascynujących projektów i inspirujących wyzwań, a nasza współpraca będzie się rozwijać na jeszcze wyższym poziomie.

🔴 Jeśli jesteś gotów do podjęcia nowych wyzwań z dbałością o jakość wykonania, zapraszamy do współpracy! Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej. Czekamy na ciekawe projekty i inspirujące pomysły, które razem będziemy mogli przekształcić w sukcesy biznesowe.

Razem możemy budować mosty do sukcesu!