POZNAJ NAS BLIŻEJ
Kilka słów o firmie Brechstal
Firma Brechtal istnieje na rynku już ponad 15 lat. Od początku swojej działalności związana jest z rynkiem konstrukcji stalowych, dla którego świadczy usługi wytwarzania i montażu różnego rodzaju obiektów infrastrukturalnych, kubaturowych, modułowych, czy też oprzyrządowania z branży offshore i stoczniowej.
Mamy na swoim koncie dziesiątki realizacji we współpracy zarówno z dużymi dostawcami konstrukcji stalowych, jak i indywidualnymi Klientami. W zakresie dostawy i montażu konstrukcji realizujemy zamówienia krajowe oraz zagraniczne.

Doświadczenie

Od ponad 15 lat działamy jako producent konstrukcji stalowych. Od zawsze priorytetem dla nas jest ciągły rozwój. Zlecenia realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jakość

Dokładamy wszelkich starań w prawidłowym wykonaniu nawet najdrobniejszych szczegółów. Do produkcji konstrukcji stalowych wykorzystujemy materiały i komponenty od renomowanych dostawców.

Profesjonalizm

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują wyprodukowanie konstrukcji w pełni zgodnych ze specyfikacją.
NASZE DOŚWIADCZENIE
Specjalizujemy się w wytwórstwie konstrukcji stalowych
NASZE DOŚWIADCZENIE
Specjalizujemy się w wytwórstwie konstrukcji stalowych
Wytwór konstrukcji stalowych odbywa się na hali produkcyjnej zlokalizowanej w Gdyni, dobrze skomunikowanej zarówno z Portem Morskim w Gdyni jak i Obwodnicą Trójmiasta, stąd wszelki transport gotowego wyrobu nie stanowi problemu. W swoim zespole posiadamy osoby z ogromnym doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów, nadzoru spawalniczego oraz jakościowego, jak i samego wykonania konstrukcji. Doświadczenie to jest udokumentowane odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami.
Naszą przewagą jest elastyczność i otwartość na każde zlecenie, niezależnie czy jest to obiekt mostowy, czy drobne zamówienie indywidualne. Zapraszamy do zapytań, każdemu Klientowi gwarantujemy przedstawienie rzeczowej i uczciwej oferty cenowej, dostawę konstrukcji w deklarowanym czasie oraz spełnienie określonych wymagań jakościowych.
15+
Lat obecności na rynku
50+
Specjalistów w naszej firmie
200+
Zrealizowanych projektów
NASZA OFERTA
W czym możemy Ci pomóc?

Posiadanie własnej wytwórni konstrukcji stalowych umożliwia nam wykorzystanie technologii oraz bogatego doświadczenia w realizacji nowoczesnych konstrukcji przy zachowaniu najwyższych standardów, w pełni zgodnych z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, aktualną wiedzą techniczną i wymaganiami jakościowymi.

Wytwór konstrukcji stalowych

Oferowane w naszej firmie konstrukcje stalowe to gwarancja profesjonalnie wykonanego projektu oraz jego terminowej realizacji.
Zobacz więcej

Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych powinna przeprowadzić odpowiednio wykwalifikowana i doświadczona ekipa. Jakiekolwiek błędy są niedopuszczalne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Kompleksowe prowadzenie projektu

Jeżeli planujesz budowę obiektu opartego na konstrukcji stalowej, możesz nam zaufać i zlecić wykonanie wszystkich elementów wraz z ich montażem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Nadzór spawalniczy i budowlany

Jakość wykonanych konstrukcji ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo osób z nich korzystających. Dlatego nie zapominaj o nadzorze.
ZOBACZ WIĘCEJ
LUBIMY BUDOWAĆ
Projekty, które zrealizowaliśmy

Galeria zawiera fotografie niektórych realizacji, w których Firma Brechstal brała udział.